zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Firma nasza już od 18 lat oferuje usługi informacyjne i ogłoszeniowe dla środowiska medycznego Wrocławia. Pierwotnie zajmowaliśmy się prowadzeniem TELEFONICZNEJ INFORMACJI O USŁUGACH MEDYCZNYCH /infolinia medyczna/. Codziennie od godz. 8oo - 20oo nasi operatorzy - studenci Akademii Medycznej i młodzi lekarze stażyści udzielają przeciętnie ok. 150 dziennie porad i informacji pacjentom nie tylko z Wrocławia, ale również z innych miast Polski, a nawet z zagranicy. Nasi klienci - praktykujący lekarze, przychodnie i szpitale przekazują do naszej bazy zespół informacji o swojej ofercie jaki może być interesujący dla poszukującego pomocy pacjenta. Wielkość informacji /a nie reklamy/ nie jest w najmniejszym stopniu limitowana. Jak łatwo policzyć od początku naszej działalności udzieliliśmy ok. 300 000 porad zdezorientowanym i często zestresowanym pacjentom. Największym sukcesem w naszej pracy jest fakt, że wielu pacjenctów dziękuje nam za pomoc w wyszukaniu często bardzo specjalistycznej pomocy.

Wraz z nadejściem reformy służby zdrowia głód informacji o nowych zasadach działania placówek medycznych zainspirował nas do wydawania miesięcznika poświęconego wyłącznie informacjom i ogłoszeniom związanym z ochroną zdrowia. INFORMATOR MEDYCZNY a obecnie INFORMATOR MEDYCZNY WROCŁAW-DOLNY ŚLĄSK ukazuje się od grudnia 1998r. i jest jedynym regularnie ukazującym się wydawnictwem w tej branży w naszym regionie. Łączny nakład naszych wydawnictw wyniósł prawie 2 milionyegzemplarzy.

Podobnie jak i cała branża medyczna przeżywamy różne koleje losu lecz konsekwentnie staramy się rozwijać rzetelną informację o bazie usług medycznych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Kolejnym medium, które wykorzystujemy dla lepszej realizacji naszych zadań jest internet. Nasz serwis internetowy, który powstaje od kilku miesięcy na stronie www.informed.com.pl poszerza dostęp do naszej bazy lekarzy specjalistów, przychodni i szpitali dla właściwie nieograniczonej rzeszy pacjentów. Pierwsze nasze doświadczenia, stale zwiększająca się ilość osób odwiedzających nasz serwis skłaniają nas do odpowiedzialnego zaoferowania Państwu również tej usługi. Tym bardziej, że wiele placówek medycznych posiada własne strony internetowe i możliwości we wzajemnej współpracy są coraz lepsze. Poza typowymi usługami informacyjnymi i ogłoszeniowymi polecamy Państwu również przygotowywanie przez współpracujących z nami specjalistów materiałów do własnych stron z wykorzystaniem technik cyfrowych /zdjęcia, filmy, bannery itp./.

Wszystkich naszych „starych” klientów i potencjalnych zapraszamy do współpracy. Nasi przedstawiciele chętnie przybliżą Państwu naszą ofertę i formy możliwej współpracy z naszą bazą usług medycznych. Prosimy wyłącznie o telefon, a upoważniona przez nas osoba zjawi się i omówi szczegóły ewentualnej współpracy.

                                                          Z wyrazami szacunku i nadzieją na współpracę

                                                                                                                                  Aleksandra Misiek

                                                                                                                                   Redaktor Naczelna