zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Witamy serdecznie na naszym portalu!

Portal  InforMed został stworzony z myślą o Pacjentach, często zagubionych w dobie dzisiejszego chaosu na rynku usług medycznych. W naszej bazie znajdziecie Państwo ponad 156 tys. wizytówek placówek medycznych - ZOZ-ów oraz prywatnych gabinetów lekarskich. Tym samym posiadamy największą bazę danych usług medycznych w Polsce!

Placówki w naszym portalu posegregowane są wg nazw, adresów i specjalności przez co korzystanie z niego staje się instynktowne. Do Państwa dyspozycji zamieściliśmy wyszukiwarki z możliwością wybrania różnych kryteriów, takich jak: słowo kluczowe lub nazwa placówki, ogólny lub dokładny adres, specjalność, numer Prawa Wykonywania Zawodu oraz to, czy dana placówka ma podpisaną umowę z NFZ. Wyszukiwarki znajdują się w menu głównym.

W naszym portalu znajdziecie Państwo również wiele cennych porad i artykułów dostępnych w dziale Dla Pacjenta oraz innych, znajdujących się w menu głównym.

Oddaliśmy również do Państwa dyspozycji możliwość zadania pytania lekarzowi oraz korzystania z forum. Wystarczy 1 kliknięcie w panelu z lewej strony.

Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i uwagi, które pomogą usprawnić funkcjonowanie naszego portalu. Nasz adres mailowy to informed@informed.com.pl.

 

                                                                                                                                      Redakcja

                                                                                                                                      InforMed