zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Polecane placówki

"XANEF" Medica N.Z.O.Z. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Poznań

Zapewnia kompleksową obsługę medyczną dla zakładów pracy i pacjentów indywidualnych.... więcej

SCANMED SA Centrum Diagnostyczno Lecznicze Sp. z o.o. NZOZ

Kraków

NZOZ Scanmed Universum oraz Scanmed Szpital św. Rafała znalazły się w gronie placówek medycznych wyróżnionych w ogólnopolskim rankingu "Bezpieczny Szpital".... więcej

Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności im gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.

Ustroń

Trzy istniejące specjalności: reumatologiczna, ortopedyczna i rehabilitacyjna maja ten sam cel - leczenie chorób reumatologicznych.... więcej

NZOZ Diaverum Warszawa Ceglowska

Warszawa

Diaverum to jeden z czołowych usługodawców w dziedzinie leczenia chorób nerek na świecie i największy niezależny dostawca usług w Europie. Sięć placówek w Polsce.... więcej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Gorzelak-Waligóra Anna, lek. med. okulista. Gabinet

Busko Zdrój

Większość chorób oczu nie daje dolegliwości. Proszę pamiętać,że zawsze najważniejsza jest profilaktyka. więcej

VITA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

Leczymy już od 50 lat. 122 lekarzy specjalistów. Wysokiej klasy sprzęt. Pełen zakres usług. Obecnie w likwidacji !!! więcej

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Podróże dalekie i bliskie, przyjemność czy niebezpieczeństwo?

22-01-2017

Od kilku lat co roku coraz więcej Polaków wyjeżdża w tropiki.  Ale czy powrót do rodzimego naszego kraju jest tylko wypełniony wspaniałymi wspomnieniami oraz przepięknymi zdjęciami? Czy może możemy przywieźć „coś” dodatkowego?.... Ale co? 

czytaj całość

Kardiolog dziecięcy radzi:  dlaczego warto jeździć z dzieckiem nad morze?

22-01-2017

Nadmorski klimat jest dobry nie tylko dla naszego samopoczucia, ale też poprawia odporność, korzystnie wpływa na funkcjonowanie narządów wewnętrznych i wydzielanie hormonów. Morze, piasek, słońce i powietrze mają również dobry wpływ na organizmy dziecięce. Otoczenie wysycone jodem poprawia reakcje immunologiczne, chodzenie po piasku wpływa dobrze na funkcje i budowę stóp, a kąpiele w słonej wodzie mogą stanowić rodzaj inhalacji. Dlaczego warto udać się z dzieckiem do Gdańska, Kołobrzegu czy Łeby i przebywać w nadmorskim klimacie?

czytaj całość

Wypełnianie ust. Powiększanie ust kwasem hialuronowym

22-01-2017

Najpopularniejszą metodą profesjonalnego powiększania ust jest bez wątpienia stosowanie kwasu hialuronowego - wypełniacza, który dzięki plastycznej strukturze doskonale dopasowuje się do kształtu ust, umożliwiając ich dowolne korygowanie. Optymalne dopasowanie objętości użytego wypełniacza gwarantuje naturalny efekt końcowy, który można uzupełniać kolejnymi zabiegami. Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym to metoda idealna? Co trzeba o niej wiedzieć?

czytaj całość

Protezy zębowe? rodzaje, kto powinien je stosować i jak?

22-01-2017

Około 4,2 miliona osób w Polsce powyżej 50-go roku życia nosi protezy zębowe, jednak połowa nie jest w pełni zadowolona z ich użytkowania. Osoby, które mają protezy narzekają na problemy z mówieniem i jedzeniem, dyskomfort oraz nieświeży oddech. 

czytaj całość

Kudzu Root - farmakoterapia roślinna pomocna przy uzależnieniach

22-01-2017

Kudzu Root bogaty w substancje czynne o nazwie izoflawony znacząco zmniejszają chęć i przymus sięgania po alkohol, papierosy i narkotyki. .

czytaj całość

Ostatnie komentarze