zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

"Klinika Krakowska"Przychodnia Specjalistyczna

Kraków

Klinika Krakowska Sp. z o.o. wprowadziła i stosuje System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie ambulatoryjnej specjalistycznej opieki medycznej. więcej

Perła Bałtyku

Kołobrzeg

Dawniej pod nazwą Sanatorium "Kombatant" więcej

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Aparat słuchowy ? Kiedy warto zacząć go używać?

22-05-2019

Dobrze dopasowany aparat słuchowy pozwala na znaczącą poprawę komfortu słyszenia, a tym samym życia. Kiedy warto zacząć go stosować?

czytaj całość

Jak wybrać termometr bezdotykowy?

21-05-2019

Chcesz kupić termometr bezdotykowy, ale nie wiesz, który wybrać? Zapewne sprawdziłaś już ceny i przeczytałaś opinie w Internecie. Może już nawet przeczytałaś rankingi termometrów. Jeśli jeszcze nie zdecydowałaś, który model wybrać, zapoznaj się z poniższymi radami.

czytaj całość

Kiedy stosować ustawę Prawo zamówień publicznych?

21-05-2019

Zamawiający w Warszawie co roku zamawia krew i jej składniki dla pacjentów. Dostawcą jest wskazany rozporządzeniem ministra zdrowia RCKiK w Warszawie, jako jedyny dostawca dla danego regionu, który co roku podaje nowe cenniki. Szacunkowa wartość zamówienia na rok 2019 to ponad 10 mln zł netto/brutto. W jakim trybie zamawiający powinien udzielić takiego zamówienia?

czytaj całość

Układ krążenia ? choroby i ich przyczyny

21-05-2019

Układ krążenia składa się z serca, tętnic, żył i naczyń włosowatych, dzięki którym do całego organizmu doprowadzana jest krew bogata w tlen. Sprawnie działający system zapewnia również odprowadzenie szkodliwych produktów przemiany materii. Z jakich powodów układ krążenia nie funkcjonuje prawidłowo? Jakie choroby występują najczęściej?

czytaj całość

Leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów

21-05-2019

Choroba zwyrodnieniowa stawów w dużym stopniu ogranicza sprawność ruchową. Niekiedy może nawet prowadzić do inwalidztwa. Dzisiaj jednak można wybierać spośród kilku metod leczenia, które pomagają zmniejszyć dolegliwości i odzyskać pełną swobodę ruchów.

czytaj całość

Ostatnie komentarze