zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Dietetyk Kliniczny Aleksandra Skowyra

Piła

Zajmuje się diagnostyką biorezonansem Vieva, zapobieganiem i dietoterapią chorób cywilizacyjnych: nowotwory, choroby sercowo-naczyniowe, SM, cukrzyca, choroby jelit, tarczycy, otyłość itp. więcej

Gabinet Psychologiczny Adam Zajączkowski

Adamin

Gabinet Psychologiczny Adam Zajączkowski Poznań: Jako psycholog i psychoterapeuta oferuję pełen zakres usług psychoterapeutycznych. więcej

"CMC Cracow Medical Center" NZOZ

Kraków

Poradnia (gabinet) lekarza POZ, Poradnia medycyny pracy, Poradnia otolaryngologiczna, Poradania zaburzeń snu. więcej

Znajdz nas na facebook'u

Aktualności

  • NFZ info: 800 190 590

    Tel. alarmowy: 112

    Pogotowie ratunkowe: 999

Artykuły

Badanie głowy rezonansem magnetycznym. Gdzie wykonać badanie?

30-07-2021

Bóle głowy zazwyczaj tłumaczymy pogorszonym samopoczuciem, bądź zmianą pogody. Z reguły jest to niegroźna dolegliwość, która samoistnie mija i nie niesie za sobą żadnych powikłań. Jednak niekiedy nagłe, silne bóle głowy mogą sygnalizować tętniaka. Badaniem, które jednoznacznie potwierdzi diagnozę, jest rezonans magnetyczny. Sprawdź kiedy i gdzie wykonać badanie MR.

czytaj całość

Czy kupowanie leków online jest bezpieczne?

29-07-2021

Jeśli więc na stronie danej apteki internetowej nie ma odpowiedniego logo lub po jego kliknięciu nie jest się odsyłanym do zewnętrznej witryny z rejestrem aptek, wówczas nie należy dokonywać zakupu farmaceutyku. Jest to bowiem ryzykowne, gdyż taki preparat może być po prostu szkodliwy dla zdrowia.

czytaj całość

Suplemenetacja cynku u dzieci i dorosłych

29-07-2021

Cynk jest pierwiastkiem, bez którego nasz organizm nie potrafi prawidłowo funkcjonować. Szczególnie istotny jest w fazie rozwoju oraz dojrzewania. Sprawdź, dlaczego suplementacja cynkiem jest tak ważna i jakie produkty bogate są w ten niezbędny do życia pierwiastek.

czytaj całość

Alergiczne zapalenie ucha - objawy, przyczyny, leczenie.

29-07-2021

Ból i swędzenie w uszach kojarzy nam się głównie z infekcjami i często pierwszym krokiem do zahamowania objawów jest zażywanie leków przeciwzapalnych. Jeżeli jednak problem nawraca i staje się uciążliwy w określonych miejscach lub o danej porze roku, można podejrzewać alergiczne zapalenie ucha, stanowiące jeden z najbardziej dokuczliwych rodzajów alergii. Jakie są objawy alergicznego zapalenia ucha i jak sobie z nimi radzić?

czytaj całość

Rola aparatów EKG w diagnostyce chorób serca.

29-07-2021

Badanie EKG należy do najczęściej wykonywanych procedur diagnostycznych, kontrolnych i przesiewowych związanych z leczeniem chorób serca i chorób układu krążenia. EKG (elektrokardiografia) jest bezbolesnym, szybkim, nieinwazyjnym badaniem, które nie wymaga szczególnych przygotowań ani ze strony pacjenta, ani ze strony lekarza.

czytaj całość