zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Indywidualna Praktyka Dentystyczna Małgorzata Kowalska

Wrocław

Pełen zakres: leczenie kanałowe pod mikroskopem, chirurgia, protetyka, implantologia, endodoncja, stomatologia estetyczna, RTG, tomograf 3D, pantomograf 2D,cefalometr(zdięcia dla ortodoncji), więcej

Znajdz nas na facebook'u

Aktualności

  • NFZ info: 800 190 590

    Tel. alarmowy: 112

    Pogotowie ratunkowe: 999

Artykuły

Targi stomatologiczne, czyli ?punkt styku? ekspertów i biznesu. Co warto wiedzieć?

23-04-2021

W drugiej połowie roku, a dokładnie w dniach 16-18.09 będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. CEDE 2021, czyli Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych, która rok rocznie przyciąga najlepszych wystawców w regionie. To doskonała okazja na poznanie najnowszych rozwiązań technologicznych oraz na rozmowę ekspertów z twórcami. Ale nie tylko, dlaczego warto przybyć na targi dentystyczne? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

czytaj całość

Witamina C - królowa witamin

23-04-2021

Witamina C jest bardzo ważnym mikroelementem, wpływającym na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Bierze ona udział w wielu różnych procesach zachodzących w komórkach. Ma ona tak duże znaczenie dla organizmu człowieka, że nie bez powodu została okrzyknięta królową witamin. Dzięki jej dobroczynnemu działaniu, można stwierdzić, że jest to najpopularniejszy mikroskładnik, bez którego nasze życie byłoby niemożliwe. Jej charakterystykę działania kojarzymy przede wszystkim z reklam, gdzie jest przedstawiana jako remedium na początkowe symptomy przeziębienia. Co jeszcze warto wiedzieć o witaminie C?

czytaj całość

Rodzaje USG ginekologicznego. Wykaz badań

23-04-2021

USG ginekologiczne jest badaniem profilaktycznym, pozwalającym na ocenę narządów płciowych kobiety. Najczęściej przeprowadza się je w okresie ciąży oraz po porodzie, celem sprawdzenia prawidłowości rozwoju płodu i stanu zdrowia matki.

czytaj całość

Niedobór składników mineralnych - objawy i leczenie

23-04-2021

Za niedoborem składników mineralnych i witamin stoją różne przyczyny. Na nieodpowiednią ich ilość w organizmie wpływają konkretne choroby, zaburzenia metaboliczne, stosowanie diety odchudzającej, intensywny styl życia czy ciąża.

czytaj całość

Ostatnie komentarze