zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Polecane placówki

Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o.

Kraków

Największym skarbem Uzdrowiska, któremu Swoszowice zawdzięcza renomę i uznanie w Polsce i niemal całej Europie, są wody lecznicze.... więcej

Gabinet Dietetyki Lekarskiej dr Barbara Kurowska

Wrocław

Opracowywanie diet redukcyjnych w chorobach. więcej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Znajdz nas na facebook'u

Artykuły

Czym są zaburzenia osobowości?

13-06-2017

Zaburzenia osobowości to grupa zaburzeń charakteryzujących się utrwalonymi wzorcami zachowania i myślenia, które w negatywny sposób dotykają doświadczającą ich osobę bądź jej otoczenie, co często prowadzi do niepowodzeń w życiu osobistym lub zawodowym. 

czytaj całość

Kto potrzebuje stymulatora serca? Wskazania do wszczepienia rozrusznika

13-06-2017

Na całym świecie co roku przeprowadza się ponad 400 tys. zabiegów wszczepienia rozrusznika serca. W Polsce liczba operacji wynosi około 16 tys. rocznie, przy czym dla około 60-70% pacjentów są to pierwsze implantacje (1). W jakich przypadkach wszczepienie stymulatora serca jest uzasadnione? Jakie są najważniejsze wskazania do wykonywania tego typu zabiegów? Sprawdzamy!

czytaj całość

BEZSENNOŚĆ

13-06-2017

Bezsenność dotyka około jednej trzeciej wszystkich osób dorosłych Może pojawić się w każdym wieku i u osób w każdej kulturze, ale częściej występuje u ludzi starszych i u kobiet. Osoby w wieku podeszłym są obarczone większym ryzykiem bezsenności

czytaj całość

Czy infekcje intymne mogą spowodować opóźnienie lub brak miesiączki?

13-06-2017

Infekcje intymne często są tematem tabu, a także bagatelizowane przez wiele kobiet. Niestety, tego rodzaju zapalenia nie przejdą same, a nieleczone mogą doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji dla naszego zdrowia. Co może spowodować nieleczona infekcja intymna? Jakie są jej objawy i jak ją leczyć? O tym piszemy poniżej.

czytaj całość

Limfadenopatia, czyli o chorobach węzłów chłonnych !

13-06-2017

Ponieważ na naszym forum pojawiało się sporo pytań dotyczących powiększonych i/lub bolesnych węzłów chłonnych, postanowiliśmy zgłębić ten temat i szerzej odpowiedzieć na kilka pytań.

czytaj całość

Ostatnie komentarze