zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Polecane artykuły

Tomografia czy rezonans? Oto jest pytanie.13-01-2021

Na czym więc dokładnie polega różnica między tomografią a rezonansem i kiedy się te badania wykonuje?

czytaj całość

Lista artykułów

Tabletki na potencje i odchudzanie ? wynalazki biotechnologii 27-11-2019

Wraz z rozwojem naszego społeczeństwa zaczęliśmy korzystać z wszystkich dobrych i złych aspektów codzienności. Niektóre wynalazki wykorzystujemy w dobrych celach, a przy pomocy innych psujemy sobie zdrowie. Jest to jednak nieuniknione i nie da się zawsze czerpać samych korzyści. Weźmy pod uwagę na przykład ogromną ilość jedzenia, które jest teraz dostępne w sklepach. Bez żadnego problemu możemy zaopatrzyć się w pożywienie z całego świata - nawet bez wychodzenia z własnego domu.

czytaj całość

Męski świat seksu - cz. 3 - Zaburzenia orgazmu 04-06-2018

Autor : prof. dr hab. med.. Zygmunt Zdrojewicz - były profesor, Uniwersytetu Medycznego, Wrocław. Specjalista chorób wewnętrznych , endokrynolog, seksuolog ( autor około 500 publikacji naukowych , w tych licznych książek z dziedziny seksuologii m.in. Leksykon seksuologiczny od A- Z. ,Tajemniczy świat kobiecego orgazmu ) 

czytaj całość

Męski świat seksu - cz. 2 - Skąd się wzięły penisy 04-06-2018

Autor : prof. dr hab. med.. Zygmunt Zdrojewicz - były profesor, Uniwersytetu Medycznego, Wrocław. Specjalista chorób wewnętrznych , endokrynolog, seksuolog ( autor około 500 publikacji naukowych , w tych licznych książek z dziedziny seksuologii m.in. Leksykon seksuologiczny od A- Z. ,Tajemniczy świat kobiecego orgazmu ) 

czytaj całość

Męski świat seksu - cz. 1 04-06-2018

Autor : prof. dr hab. med.. Zygmunt Zdrojewicz - były profesor, Uniwersytetu Medycznego, Wrocław. Specjalista chorób wewnętrznych , endokrynolog, seksuolog ( autor około 500 publikacji naukowych , w tych licznych książek z dziedziny seksuologii m.in. Leksykon seksuologiczny od A- Z. ,Tajemniczy świat kobiecego orgazmu ) 

czytaj całość

Rowerzysto, uważaj - może grozić ci impotencja 06-11-2017

Impotencja to zaburzenie seksualne objawiające się trudnościami z osiąganiem i utrzymywaniem wzwodu. Za rozwój tej dolegliwości mogą być odpowiedzialne zarówno czynniki psychologiczne, jak i czysto fizjologiczne. Jak wskazują badania jedną z przyczyn problemów ze wzwodem może być jazda na rowerze.  Na szczęście impotencja rowerzystów nie jest zjawiskiem nieuchronnym czy nieodwracalnym. Ryzyko pojawienia się dolegliwości można zminimalizować za sprawą właściwie wyprofilowanego siodełka.

czytaj całość

Jak walczyć z zaburzeniami erekcji? 23-05-2017

Zaburzenia erekcji to problem o tyle poważny, że bardzo wstydliwy. Szybka reakcja 
i natychmiastowe działanie mogą znacznie bardziej pomóc niż odkładanie i odwlekanie leczenia na później. Niestety, prawda jest taka, że mężczyźni starają się za wszelką cenę ukryć ten problem, by jak najpóźniej wyszedł na jaw. To go niestety pogłębia, ponieważ towarzyszący tej sytuacji stres, wzmacnia zaburzenia i utrudnia walkę z nimi.

czytaj całość

Skuteczne leczenie zaburzeń erekcji 08-05-2017

Według raportu zleconego przez Vedi Clinic, na zaburzenia erekcji cierpi ponad 3 miliony dorosłych Polaków, jednak zaledwie piętnaście na sto osób szuka pomocy u specjalisty. Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, iż zaburzenie natury seksualnej obejmuje nie tylko problemy z erekcją, ale także trudności w osiągnięciu orgazmu, zmniejszone pożądanie, znaczące obniżenie satysfakcji ze stosunku intymnego oraz ogólnej satysfakcji z bycia mężczyzną. Czym najczęściej spowodowane jest zaburzenie erekcji i jak skutecznie je leczyć?

czytaj całość

Naturalne sposoby na podniesienie potencji 08-05-2017

Wraz z wiekiem poziom libido stopniowo spada. Poza leczeniem farmakologicznym istnieje wiele naturalnych sposobów, które pozwolą Ci podnieść potencję. Skorzystaj z kilku porad i ciesz się seksem przed długie lata.

czytaj całość

El-Macho ? nowy wymiar preparatu na potencję 29-12-2016

Kłopoty z potencją to dla wielu mężczyzn ogromna dawka negatywnych emocji: rośnie frustracja, stres, zawstydzenie, spada poczucie własnej wartości. Na szczęście taki stan nie musi być przewlekły – wystarczy spróbować preparatu El-Macho, który jest alternatywą dla tradycyjnych kapsułek.

czytaj całość

Badania i życie seksualne mężczyzn po 50tce 17-04-2016

 
Ostatnio wiele mówi się o dużej roli internetu w zmianach dotyczących seksualności Polaków. Internet ułatwia zdobywanie wiedzy i kontaktów, ale także znajdowanie partnerów. Internet również w dziedzinie seksualności okazuje się „oknem na świat”. Podsumowując, dbając o zdrowie psychiczne i fizyczne, można długo cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym.

czytaj całość
Poprzednie12Następne