zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Lista artykułów

Jak dobrze wybrać ubezpieczenie na życie? 19-06-2018

Polisa na życie a grubość portfela

Najpierw jednak przeanalizujemy najważniejszy czynnik przy wyborze ubezpieczenia na życie. To wysokość składki za polisę. Cena gra niestety wciąż decydującą rolę

czytaj całość

Wybór ubezpieczenia zdrowotnego 08-05-2018

Gdyby ktoś kazał nam wymienić najważniejszą z wartości, jaką należy cenić w życiu, bez wahania wskazalibyśmy na pierwszym miejscu zdrowie. W dzisiejszych czasach, mamy coraz więcej możliwości, aby poddawać się regularnym badaniom i kontrolom lekarskim, a dostępność do wszystkich metod leczenia znacznie ułatwia wykupienie ubezpieczenia zdrowotnego.

czytaj całość

Ubezpieczenie na wypadek zachorowania na nowotwór. Jak to działa? 09-12-2016

Nowotwory to jedna z głównych przyczyn zgonów na świecie (8 milionów). W Polsce (dane Krajowego Rejestru Nowotworów) na raka umiera prawie 100 tysięcy osób rocznie (25% wszystkich zgonów), z czego 94 tysiące to przypadki nowotworów złośliwych.

czytaj całość

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne freelancera w NFZ ? jak to wygląda w praktyce? 21-09-2016

Jesteś grafikiem, programistą czy może fotografem? Dostrzegając korzyści płynące z freelancingu, nie powinieneś zapomnieć o czyhających na ciebie pułapkach. Jednym z nich jest ubezpieczenie zdrowotne. Czy opłaca ci się przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego oferowanego przez NFZ?

czytaj całość

Odzież ochronna - specjalistyczne zabezpieczenie pracownika 14-10-2015

Podstawowym zadaniem odzieży ochronnej, jak sama nazwa wskazuje, jest przede wszystkim zabezpieczenie człowieka podczas wykonywania przez niego obowiązków związanych z pracą.

czytaj całość
Poprzednie1Następne