zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Polecane artykuły

Bóle kręgosłupa 13-01-2021

Dolegliwości bólowe kręgosłupa są jedną z najczęstszych przyczyn wizyt u lekarza. Dotyczą ludzi w różnym wieku. Połowa ludzi po 50-tym roku życia i praktycznie wszyscy po 70-tym mają do czynienia z tym problemem.

czytaj całość

Lista artykułów

Jaki termometr warto wybrać dla dla dziecka, a jaki dla osoby dorosłej? 08-01-2021

Warto również zauważyć, że termometr BabyTemp marki Sanity z powodzeniem możne posłużyć nie tylko dzieciom, ale także i pozostałym członkom naszej rodziny. W dzisiejszych czasach wiele dorosłych osób chętnie korzysta z termometrów bezdotykowych z cyfrowym wyświetlaczem

czytaj całość

Jak działa bezkontaktowy termometr medyczny i dlaczego warto go mieć? 08-01-2021

Jednym z objawów koronawirusa, który tak mocno wpłynął na życie wielu osób na całym świecie, jest lekko podwyższona temperatura. Dużą rolę odgrywa więc czułość urządzenia pomiarowego.

czytaj całość

Rodzaje fartuchów medycznych 30-09-2020

Fartuchy medyczne to bardzo ważny element stroju lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników zawodów medycznych. Nieodłącznie kojarzą się z zawodem lekarza, budzą szacunek i zaufanie pacjentów, a także wyróżniają pracowników medycznych, dzięki czemu łatwo rozpoznać ich np. na szpitalnym korytarzu. Co więcej, fartuchy medyczne spełniają bardzo ważne funkcje związane z ochroną zarówno lekarza, jak i pacjentów, przed przenoszeniem się szkodliwych drobnoustrojów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy. Jakie rodzaje fartuchów są godne uwagi?

czytaj całość

Odzież medyczna nie musi być nudna! Modne uniformy dla pielęgniarek 30-09-2020

Personel medyczny od zawsze wyróżnia się strojem spośród innych pracowników szpitala. Ma to uzasadnienie nie tylko w potrzebie odróżniania lekarzy i pielęgniarek od pacjentów i pracowników porządkowych.

czytaj całość

Gdzie znaleźć wygodne buty medyczne? 15-09-2020

Bardzo często można spotkać się z opiniami, że obuwie zdrowotne nie wygląda dobrze, przez co niektóre osoby rezygnują z jego noszenia. To natomiast jest dużym błędem, na czym cierpi zdrowie.

czytaj całość

Generator ozonu OTS-15 12-06-2020

Ozonowanie pomieszczeń to szybkie i jednocześnie skuteczne rozwiązanie w walce z drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu i na różnych powierzchniach. W pomieszczeniach prywatnych pozwoli zadbać o zdrowie domowników, a w obiektach usługowych zwiększy bezpieczeństwo zarówno osób zatrudnionych, jak i Klientów. 

czytaj całość

Czym się kierować przy wyborze lampy medycznej? 29-04-2020

Co zdziałałby chirurg, stomatolog czy okulista bez dobrego oświetlenia? A co z badaniami endoskopowymi? Bez odpowiednich źródeł światła ich przeprowadzenie mijałoby się z celem. Lampa bezcieniowa jest niezbędnym elementem wyposażenia sal operacyjnych, zabiegowych i gabinetów lekarskich. Co jeszcze – prócz światła i braku cienia – oferują nam producenci lamp zabiegowych?

czytaj całość

Najpopularniejsze rozmiary materacy 06-04-2020

Przed kupnem materaca z reguły bardzo dużo czasu poświęcamy analizom, wskazującym, które wypełnienie jest najlepsze. Tymczasem rozpocząć należy z zupełnie innej strony: od wymiarów.

czytaj całość

Bezpieczna Rodzina w trosce o seniorów przebywających w domu ? opaski SOS i kamery wewnętrzne do monitoringu stanu zdrowia bliskich 06-04-2020

Kim jesteśmy? Bezpieczna Rodzina istnieje na rynku od 15 lat. W tym czasie naszym innowacyjnym, a zarazem łatwym w obsłudze i przydatnym rozwiązaniom związanym z bezpieczeństwem, zaufało już 1 Milion Klientów.

czytaj całość
Poprzednie123...Następne