zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Psychoterapia Gestalt Furmanik

Oferta Gabinetu Psychoterapii to: konsultacje, pomoc psychologiczna, psychoterapia indywidualna, terapia par / małżeństw oraz coaching. Superwizja dla profesjonalistów.

Lista specjalności

  • 1.Psychologia

Dane kontaktowe

Psychoterapia Gestalt Furmanik

  • Miasto: Poznań
  • Województwo: wielkopolskie
  • Ulica: Sokoła 1/81
  • Parking: Nie

Opis placówki

Prywatna praktyka psychoterapii w Poznaniu, oferująca pomoc w oparciu o metodę Gestalt. Oferta psychoterapeutyczna skierowana jest do dorosłych (osób indywidualnych oraz par).

Klinicyści Gabinetu są jednocześnie psychologami i certyfikowanymi psychoterapeutami, posiadają certyfikaty PTPG, PFP oraz ECP. Główna oferta psychologiczna Gabinetu to psychoterapia indywidualna i terapia par.

Ofertą dla profesjonalistów jest superwizja własnej pracy terapeutycznej, prowadzona przez certyfikowanego superwizora EAGT.

Praktyka specjalizuje się w terapii metodą Gestalt, która jest najbardziej rozpowszechnionym w Polsce kierunkiem psychoterapii humanistycznej. Psychoterapia Gestalt jest dobrą drogą rozwijania świadomości siebie, obejmującej uczucia, motywacje, potrzeby, myśli, wzorce interpersonalne. Terapia Gestalt sprzyja zatem poczuciu wpływu na siebie i własne działanie.

Pomoc w podejściu Gestalt znajduje zastosowanie zarówno wobec osób cierpiących na zaburzenia i dolegliwości natury psychicznej (osobowościowe i neurotyczne), jak i do osób poszukujących lepszej jakości życia, realizacji swoich możliwości.

Placówka współpracuje z renomowanym lekarzem psychiatrą.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.psychoterapia.pro, na której dowiedzą się Państwo więcej o podejściu Gestalt, poznają naszą szczegółową ofertę oraz uzyskają odpowiedzi na często zadawane przez pacjentów pytania.

Mapa lokalizacyjna

Zmodyfikował: Karol Furmanik
Id placówki: 64177