zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Wyszukiwarka artykułów:

Przeszczep włosów metoda Fue 23-05-2018

 

Łysienie androgenowe lub spowodowane zaburzeniami hormonalnymi zdarzające się coraz częściej nie tylko u mężczyzn, ale i kobiet, potrafi skutecznie zatruć życie osoby cierpiącej z powodu pogarszającego się wyglądu i stanu włosów. W świecie, w którym tak ważna jest korzystna prezentacja samego siebie, wypadanie włosów stanowi poważny problem dla wielu osób. Przeszczep włosów i transplantacja włosów znane są już od XIX wieku, w ostatnich latach jednak standard wykonywania tych zabiegów i ich jakość znacznie się poprawiły. Do przeszczepu włosów używane są obecnie mikro transplanty z pojedynczych zespołów mieszków włosowych lub wręcz pojedynczych włosów. Pozwala to na uzyskanie zadziwiającego, wyglądającego zdecydowanie bardziej naturalnie, efektu.

 

Osobom pragnącym poddać się takiemu zabiegowi jak przeszczep włosów klinika nasza oferuje pomoc wykwalifikowanych specjalistów oraz nowoczesne narzędzia robotyczne służące jak najbardziej precyzyjnemu wykonaniu całego zabiegu. W naszej klinice przeprowadzany jest przeszczep włosów metodą FUE – Follicular Unit Extraction – polegający na pobieraniu jeden po drugim mieszków włosowych nacinanych przez niezwykle małe ostrza, dzięki czemu zmniejsza się inwazyjność zabiegu. Twórcy metody FUE sięgnęli tym samym do podstawy chirurgii odtwórczej włosów. Dzięki zastosowaniu precyzyjnych ostrzy oraz pobieraniu dosłownie pojedynczych mieszków włosowych po zabiegu FUE nie pozostają także widoczne blizny na skórze głowy, co jest szczególnie istotne dla mężczyzn często chcących poddać się zabiegowi przeszczepu włosów, ale obawiających się śladów po operacji przy noszeniu krótkiej fryzury. Pobrane mieszki włosowe są potem wszczepiane w miejsce rekonstrukcji włosów. Proces przeszczepu włosów metodą FUE jest czasochłonny, ale zdecydowanie skuteczniejszy i przynoszący większe zadowolenie naszym pacjentom.

 

Klinika SkyClinic przeszczep włosów oferuje wszystkim osobom, zarówno mężczyznom, jak i kobietom, dotkniętym problemami z wypadaniem włosów spowodowanym przez łysienie androgenowe, zaburzenia hormonalne lub immunologiczne, chemioterapię, naświetlanie czy poparzenia. Stosowane przez nas nowoczesne metody przeszczepu włosów pozwalają także na uzyskanie bujnej czupryny nawet w przypadku naturalnie słabych i cienkich włosów. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii zabiegi transplantacji włosów przeprowadzane w naszej klinice są nieinwazyjne, nie uczulają, nie wywołują podrażnień ani innych niepożądanych skutków ubocznych. Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami i sprawdzenia, jaki zabieg przeszczepu bądź transplantacji włosów będzie najkorzystniejszy w Państwa przypadku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się dobrać, jak najwłaściwszą metodę odzyskania włosów i wiążącej się z nimi poprawy samopoczucia oraz samooceny.

Komentarze