zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Wyszukiwarka artykułów:

Poradnie chirurgii naczyniowej na Śląsku - polecane miejsca w Katowicach, Sosnowcu i innych miastach 23-02-2018

 

Chirurgia naczyniowa to prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny. Specjaliści z jej zakresu zajmują się leczeniem chorób naczyń krwionośnych i chłonnych, diagnostyką tętniaków i niedokrwieniem narządów wewnętrznych, a także przeprowadzają operacje żylaków. Na Śląsku znajduje się wiele poradni chirurgii naczyniowej. Którą z nich wybrać i gdzie umówić się na wizytę?

Centrum Medyczne Sante Clinic

Centrum Medyczne Sante Clinic położone jest przy Al. Wolności 6 w Sosnowcu. Znajduje się tam poradnia chirurgii naczyniowej, w której przeprowadzana jest nieinwazyjna diagnostyka, badania oraz konsultacje z zakresu zwężenia tętnic szyjnych, tętniaków aorty piersiowej i brzusznej, żylaków i innych schorzeń naczyniowych. Według informacji podanych na stronie przychodni www.sante-cm.pl/chirurgia_naczyniowa, pracujący tam chirurdzy mają wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorób naczyń. W gabinecie znajduje się wysokiej jakości nowoczesny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie dokładnych badań, które pomagają w ustaleniu trafnej diagnozy i pozwalają na wdrożenie odpowiedniego leczenia.

 

Lexmed Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna

Poradnia Lexmed znajduje się przy ulicy 1 Maja 46 w Katowicach. Przyjmuje w niej dr n. med. Andrzej Lekstan specjalizujący się między innymi w chirurgii naczyniowej. Udziela on porad z zakresu chorób tętnic i żył, tętniaków i żylaków. Oprócz tego możliwe są także konsultacje chorób przewodu pokarmowego, a także wskazówki dotyczące leczenia żywieniowego. W poradni Lexmed wykonuje się szereg różnych zabiegów. Są to operacje żylaków kończyn dolnych, zamykanie pajączków naczyniowych, leczenie owrzodzeń żylnych kończyn dolnych, a także usuwanie różnego rodzaju znamion.

 

Indywidualna Praktyka Lekarska dr hab. n. med. Damian Ziaja

Gabinet dr. hab. n. med. Damiana Ziai położony jest przy ulicy Kredytowej 17 w Katowicach. W poradni naczyniowej uzyskać można konsultacje z zakresu leczenia chorób tętnic i żył, usuwania żylaków i pajączków, a także różnego rodzaju znamion, pieprzyków i brodawek. W poradni wykonywane są również specjalistyczne badania na wysokiej klasy urządzeniach. Pacjenci mogą zdecydować się na USG Dopplera, kapilaroskopię i wideokapilaroskopię, a także tradycyjne USG.

 

Medi-Spatz

Medi-Spatz to zespół poradni specjalistycznych położony przy ulicy Mikołowskiej 25 w Gliwicach. Wśród nich znajduje się także gabinet chirurgii naczyniowej, w którym przyjmują doświadczeni specjaliści. Umówić się na wizytę można do następujących lekarzy: dr Małgorzata Dore-Ferdyn, dr Barbara Tomaszek-Słota, dr Witold Truchanowski, dr Marcin Wójtowicz. W placówce uzyskamy konsultacje z zakresu leczenia różnych chorób naczyniowych, a także będziemy mogli wykonać specjalistyczne badania diagnostyczne.

 

Podsumowując, na Śląsku znajduje się wiele poradni chirurgii naczyniowej, z których można skorzystać. Znaleźć je można w Sosnowcu, Katowicach i Gliwicach. Wybierając gabinet warto sugerować się doświadczeniem lekarzy specjalizujących się w leczeniu chorób naczyń, ale też sprawdzić, czy w danej placówce znajduje się sprzęt diagnostyczny najwyższej klasy.

Komentarze