zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Wyszukiwarka artykułów:

Naturalne sposoby na podniesienie potencji 08-05-2017

Jesteś tym co jesz!

Dieta ma bardzo duży wpływ na potencję. Dużo warzyw i owoców zapewni Ci niezbędne witaminy i minerały. Należy spożywać pełnowartościowe posiłki, wybierając produkty jak najmniej przetworzone. Do codziennego jadłospisu koniecznie dołącz naturalne afrodyzjaki. Do produktów o właściwościach afrodyzjaków zaliczamy między innymi: owoce morza, nasiona i orzechy, granat, mango, melon, tłuste ryby morskie, bazylia, cynamon, curry, chili, żeń-szeń. Lista oczywiście jest o wiele dłuższa, więc każdy powinien dobrać coś wedle swojego kulinarnego smaku.

W zdrowym ciele, zdrowy duch

O aktywności fizycznej powinny szczególnie pamiętać osoby pracujące na co dzień za biurkiem. Sport w naturalny sposób zwiększa wydzielanie się hormonów, wspomaga układ krążenia oraz zapewnia utrzymanie dobrej kondycji – która w łóżku jest również bardzo ważna. Świetne są krótkie, intensywne treningi aerobowe, takie jak bieganie, basen czy aerobik. Poza ćwiczeniami aerobowymi, warto również dołączyć treningi siłowe. Dbaj o swoją sylwetkę, a Twoja partnerka bez wątpienia doceni pracę jaką w to włożyłeś.

Warto przeczytać: Zaburzenia wzwodu - na ratunek erekcji!

Ćwicz mięśnie dna miednicy

Znane również pod nazwą mięśni Kegla, choć wyrażenie to nie jest do końca prawdziwe. Arnold Kegel, od którego nazwiska są często nazywane mięśnie dna miednicy, jedynie opracował program ćwiczeń mający na celu ich wzmocnienie. Ćwiczenia w przypadku mężczyzn, wspomagają leczenie choroby nietrzymania moczu, problemów z przedwczesnym wytryskiem oraz zwiększają satysfakcji z seksu. Natomiast wykonywanie ich przez kobiety w znacznym stopniu ułatwia poród.

Pierwszym krokiem jest zlokalizowania mięśni dna miednicy. Najprościej można tego dokonać przerywając oddawanie moczu. Ćwiczenia polegają na mocnym napinaniu, a następnie rozluźnianiu mięśni dna miednicy przez kilka minut, powtarzając ćwiczenie kilkakrotnie w ciągu dnia. Po opanowaniu tego podstawowego ćwiczenia, można przejść do bardziej zaawansowanych.

Rzuć palenie i odstaw alkohol

Badanie przeprowadzone w Massachusetts na grupie 1290 mężczyzn, wykazało, że grupa uzależniona od nikotyny jest dwukrotnie bardziej narażona na problemy z potencją. Negatywny wpływ wykazuje również nadużywanie alkoholu oraz narkotyków. Lampka wina nie będzie tutaj problemem, a nawet jest wskazana przy odpowiedniej okazji, jednak trzeba uważać, aby nie przesadzić. Ponadto palenie papierosów wpływa negatywnie na procesy spermatogenezy, więc jeśli właśnie staracie się o dziecko, tym bardziej warto rzucić palenie.

Ziołowe tabletki na potencję

Uzupełnieniem diety oraz dodatkowym wspomaganiem są ziołowe tabletki, wzbogacone o witaminy i minerały. Pomoc w doborze odpowiedniego preparatu znajdziesz pod adresem – http://wiecejmeskosci.pl/tabletki-na-potencje – ranking, zawierający skuteczne tabletki dostępne bez recepty.

Komentarze

dodał: Anonim | 2018-05-18 15:05:30

Święta racja @Anthony jesteś tym co jesz! Od młodości dieta na fastfoodach a potem wychodzi i to nie na starość, bo już w młodym wieku mogą być dostrzegalne pierwsze objawy problemów z potencją. A jak chłop już nie może to wtedy zaczyna się frustracja, zwalanie winy na wiek, kryzys wieku średniego albo kobietę.

dodał: ~Anthony | 2018-03-27 12:53:51

Jak to się mawia, wszystko wyjdzie na starość, muszę jedynie dodać, że zdrowy tryb życia wpływa nie tylko na udane współżycie, ale również korzystnie cały organizm. W zdrowym ciele zdrowy duch!