zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Jak leczyć swój organizm? 13-04-2021

 

 

W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy uwagę na to, czym leczymy się podczas chorób czy infekcji. Podejrzewamy, że duże koncerny farmaceutyczne zamiast faktycznie pomagać ludziom, nie są nastawione na faktyczną pomoc społeczeństwu, zamiast tego produkują lekarstwa niedostosowane do rodzaju choroby czy schorzenia. Ludzie coraz częściej leczą się sami, używając domowej roboty lekarstw czy budują swoją odporność pijąc zdrowe soki i zażywając witaminy. Coraz bardziej popularna staje się medycyna naturalna, leczenie za pomocą ziół i odpowiedniej aktywności fizycznej, eliminacja z życia stresu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naturalnych sposobów na leczenie? Przeczytaj poniższy artykuł.

 1. Co to jest pojęcie naturopatii?

 2. Jakie są główne założenia naturopatii?

 3. Sanatum – właściwa suplementacja i naturalne leczenie.

 4. Jakie produkty możemy znaleźć w Sanatum?

Co to jest pojęcie naturopatii?

 

Pojęcie naturopatii nie jest powszechnie znane, ale w kręgach ludzi interesujących się zdrowym trybem życia czy naturalnymi metodami leczenia, jest coraz bardziej popularne.

 

Naturopatia to zbiór metod oraz terapii naturalnych, które mają na celu promowanie zdrowego stylu życia, zapobieganie chorobom i uodpornienie się na nie oraz zachowanie odpowiedniego stanu zdrowia.

 

Jakie są główne założenia naturopatii?

 

Naturopatia to sposób na życie i wręcz filozofia. Jej głównymi założeniami są:

 • Odpowiednie odżywianie

 • Regularna aktywność fizyczna

 • Psychologia

 • Ziołolecznictwo

 • Aromaterapia

 • Hydroterapia

 • Techniki oddechowe

 • Relaksacja

 • Suplementacja

Wszystkie te składowe połączone w odpowiedni sposób mogą dać niesamowite działanie, lepsze od niejednego lekarstwa, a przy tym nie zatruwamy naszego organizmu i żyjemy w zgodzie z naturą.

 

Sanatum – właściwa suplementacja i naturalne leczenie.

 

Co to jest Sanatum?

 

Sanatum to firma stworzona z pasji i potrzeby niesienia pomocy innym, oparta o filozofię, jaką jest naturopatia. Firma została stworzona przez dietetyka oraz doktora nauk biologicznych, a jej hasło przewodnie to: „Podążaj za nauką, nie za modą.” W wielu chorobach czy schorzeniach możemy sobie pomóc, a jeszcze większej liczby uniknąć, dbając o jakość snu, zarządzając stresem, właściwie się odżywiając czy uprawiając sport.

 

Celem firmy jest pomoc ludziom, aby mogli żyć pełnią życia, jednocześnie dbając o swoje zdrowie.

 

Sanatum kładzie duży nacisk na odpowiednią suplementację. W obecnych czasach mamy wiele możliwości zakupu suplementów, które bardzo często nie są dobrej jakości albo nie odpowiadają naszym potrzebom. Ważne jest, aby umieć filtrować informacje i rozpoznawać tylko wysokiej jakości suplementy, odpowiadające w stu procentach naszym potrzebom. Każdy z nas będzie miał te potrzeby inne, ponieważ ma inny organizm i prowadzi inny tryb życia. Dlatego przed każdym zakupem i stosowaniem suplementacji należy skonsultować się z dobrym i kompetentnym specjalistą.

 

Nieodpowiednia suplementacja nie tylko nam nie pomoże, ale niestety może też zaszkodzić, zwłaszcza jeżeli borykamy się z jakimiś chorobami.

 

Jakie produkty możemy znaleźć w Sanatum?

 

W sklepie Sanatum można znaleźć najwyższej jakości produkty firmy Igennus, które pozwalają pomóc ludziom w prowadzeniu zdrowego i higienicznego trybu życia, co zaowocuje wspaniałym samopoczuciem i uniknięciem wielu schorzeń.

 

Suplementy diety marki Igennus to dzieło wielu specjalistów i dietetyków. Są produkowane z najwyższej jakości składników, dostarczając w pełni zdrowe i odpowiadające potrzebom klientów suplementy.

 

Na stronie firmy Sanatum znajduje się numer kontaktowy, dzięki któremu możesz dowiedzieć się więcej oraz uzyskać fachową poradę. 

Komentarze

dodał: ~Czajka | 2021-03-01 11:50:54

Ostatnio przeczytałam bardzo fajną rzecz na naturalab - lepiej zdrowo żyć, niż leczyć i tego się staram trzymać. Po co stosować dziwne diety, leczyć żołądek, czy jelita skoro można poprostu zdrowo jeść na co dzień!