zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń oraz chorób psychicznych. Oferujemy konsultacje psychiatryczne, psychoterapię oraz badania psychologiczne dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Lista specjalności

 • 1.Psychiatria / Psychiatria
 • 2.Psychiatria / Psychiatria dzieci i młodzieży

Dane kontaktowe

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO

 • Miasto: Toruń
 • Województwo: kujawsko-pomorskie
 • Ulica: Kościuszki 13a/1
 • Autobusy:12, 14, 24, 26, 28,
 • Tramwaje:2
 • Parking: Tak
 • Telefon: 504 64 64 66
 • Fax:  
 • E-mail: kontakt@colligo.pl
 • WWW: http://colligo.pl
 • Umowa z NFZ:Brak informacji
 • Godziny przyjęć:Poniedziałek: 8:00 - 21:00
  Wtorek: 8:00 - 21:00
  Środa: 8:00 - 21:00
  Czwertek: 8:00 - 21:00
  Piątek: 8:00 - 21:00

Opis placówki

Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń oraz chorób psychicznych. Oferujemy konsultacje psychiatryczne, psychoterapię oraz badania psychologiczne dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Lekarze

 • lek. med. Anna Janiszewska Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie psychiatrii, jako psychiatra pracuję już ponad 10 lat. Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zawód lekarza psychiatry wykonuję od 10 lat, a swoje oświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako psychiatra w: II Klinice Psychiatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Rydygiera w Toruniu Poradni Psychogeriatrycznej Oddziale Klinicznym VII Psychiatrii Wieku Podeszłego Poradni Zdrowia Psychicznego Oddziale Klinicznym VI Psychiatrii Młodzieży Poradni Leczenia Uzależnień W swojej pracy zawodowej zajmuję się diagnostyką i leczeniem wielu chorób psychicznych takich jak depresja, schizofrenia, zaburzenia lękowe, problemy ze snem, zespoły otępienne i inne. Jestem w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji.
 • lek. med. Bartosz Bańkowski Lekarz psychiatra dzieci i młodzieży. Ukończył studia medyczne w Collegium Medicum w Bydgoszczy w 2013 roku z tytułem lekarza medycyny. W 2020 roku zakończył szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. Swoje doświadczenie zdobył pracując w : Centrum Zdrowia Psychicznego w Toruniu – Klinice Psychiatrii w Toruniu Oddziale Klinicznym VI Psychiatrii Młodzieży w Toruniu Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Toruniu Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży we Włocławku Ponadto odbywał szkolenia w oddziale leczenia dzieci z całościowymi zaburzenia rozwoju (autyzm), oddziale psychiatrycznym dziennym , oddziale neurologii dziecięcej, całodobowym oddziale leczenia uzależnień dla młodzieży. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób psychicznych dzieci i młodzieży a także młodych dorosłych. Jako psychiatra dzieci i młodzieży pragnie pomagać wszystkim osobom poniżej osiemnastego roku życia w radzeniu sobie z problemami.
 • lek. med. Dominika Chylińska Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie psychiatrii z ponad piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam studia medyczne na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2001 r. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w II Klinice Psychiatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego W swojej pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób psychicznych takich jak depresje, schizofrenia, zaburzenia lękowe, problemy ze snem i inne.
 • mgr Ewa Matuszewska Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie szkolenia. Ukończyłam studia z psychologii na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie szkolę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, którą prowadzę w nurcie psychodynamicznym. Regularnie superwizuję swoją pracę.
 • mgr Gabriela Janiszewska Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie poznawczo-behawioralnym. Posiadam tytuł magistra psychologii (Uniwersytet SWPS w Sopocie), a także anglistyki (UAM w Poznaniu). Jestem terapeutą motywującym, psychoterapeutą szkolącym się w nurcie behawioralno-poznawczym. Studia psychologiczne ukończyłam w 2019 roku na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. W tym samym roku uzyskałam certyfikat terapeuty motywującego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w klinice psychiatrii na oddziale młodzieży, a także prowadząc prywatny gabinet. Obecnie jestem słuchaczką drugiego roku Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia w Toruniu
 • mgr Jagoda Gajewska Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii, o specjalności psychologia kliniczna, na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe od kilku lat zdobywam pracując w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Młodzieży oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Toruniu. W latach 2013-2017 odbyłam 4-letnie studia podyplomowe w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EACBT). Podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla psychologów i psychoterapeutów. Pracę swoją poddaję superwizji.
 • mgr Joanna Roch Jestem pedagogiem specjalnym (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), specjalistą psychoterapii uzależnień (Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie), terapeutą TSR certyfikowanym przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Od 2014 roku jestem zawodowo związana z Całodobowym Młodzieżowym Oddziałem Leczenia Uzależnień w Toruniu, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, grupową oraz spotkania rodzinne. Współpracuję dydaktycznie z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współprowadzę kursy i warsztaty z zakresu Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Działam w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia. Poszerzam swoje doświadczenie oraz kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniu z psychoterapii klinicznej dzieci i młodzieży w nurcie integracyjnym prowadzonym w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Swoją pracę poddaję superwizji. Wzbogacam swój warsztat uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz poszukując inspiracji w badaniach naukowych i literaturze poświęconej psychoterapii.
 • mgr Magdalena Kruczyńska Jestem absolwentką Szkoły Medycznej w Toruniu oraz Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyłam Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Specjalistyczne szkolenie jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Z psychiatrią jestem związana od 2011 roku. Doświadczenie w pracy grupowej i indywidualnej z pacjentem zdobywałam na oddziałach całodobowych w Szpitalu Psychiatrycznym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, na Oddziale Psychiatrycznym. Prowadzę grupę wsparcia dla rodzin osób chorych psychicznie.
 • lek. med. Małgorzata Opara Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Ukończyłam studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum im L. Rydygiera w Bydgoszczy. Pracuję w zawodzie od 2010r. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując w II Klinice Psychiatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu, Oddziale Klinicznym Psychiatrii Wieku Podeszłego, Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychogeriatrycznej oraz Poradni Leczenia Uzależnień. W mojej codziennej pracy zajmuję się leczeniem pacjentów z depresją, schizofrenią, zaburzeniami lękowymi, uzależnieniami czy zaburzeniami pamięci.
 • mgr Marcin Orłowski Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłem studia z psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Od 2013 roku pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu, na całodobowym Oddziale Psychiatrycznym. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując m.in. w klinice psychiatrii na oddziale męskim, na oddziale psychiatrycznym żeńskim w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych. Swoją pracę regularnie poddaję superwizji.
 • lek. med. Marta Andracka Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie psychiatrii. Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Od 2013 roku jestem zawodowo związana z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Toruniu. Mam doświadczenie w pracy na oddziałach całodobowych, dziennych, w ramach konsultacji w Izbach Przyjęć, a także w pracy ambulatoryjnej pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Psychogeriatrycznej oraz Poradni Terapii Uzależnień. Na codzień pracuję z pacjentami z zaburzeniami pamięci, zespołami depresyjnymi, psychotycznymi a także uzależnionymi od leków czy alkoholu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach z zakresu psychiatrii, psychogeriatrii, prenumerując piśmiennictwo o tematyce psychiatrycznej.
 • lek. med. Paweł Radziejewski Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży i dorosłych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na oddziałach szpitalnych jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w oddziałach szpitalnych w Toruniu i Bydgoszczy oraz PZP “Stawowa” w Bydgoszczy i PZP Dzieci i Młodzieży Szpitala Psychiatrycznego w Toruniu. Szczególnie zainteresowany jestem problematyką wczesnodziecięcą-spektrum całościowych zaburzeń rozwoju oraz problemami emocjonalnymi i z zachowaniem w okresie adolescencji.

Mapa lokalizacyjna

Zmodyfikował: Krzysztof Janiszewski
Id placówki: 66782