zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Wyszukiwarka artykułów:

Brak ochoty na seks - co robić? Leczenie i przyczyny. 17-01-2018

 

Co jest przyczyną braku ochoty na seks?
W zdecydowanej większości przypadków, problemy z libido są efektem zaburzeń w gospodarce hormonalnej. Za brak ochoty na seks odpowiada bardzo często zespół policystycznych jajników, czyli zaburzenia w stężeniu estrogenów, androgenów, prolaktyny oraz progesteronu. Charakterystycznym objawem tej choroby są różnego rodzaju defekty urodowe, między innymi – wypryski oraz nadmierne owłosienie.

Problemy z libido bardzo często pojawiają się również u kobiet, które są w ciąży lub krótko po porodzie. W takich przypadkach przyczyną są nie tylko zaburzenia natury hormonalnej, ale także fizyczne zmiany zachodzące w tym okresie.

Wpływ na poziom zainteresowania seksem ma również stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Należy mieć jednak na uwadze, że na kurację hormonalną każdy organizm reaguje w inny sposób.

Ponadto, brak ochoty na seks może być również wynikiem: stresu, depresji oraz różnego rodzaju zaburzeń seksualnych (np. odczuwania bólu podczas stosunku).

Co robić, aby nabrać ochoty na seks?
Seks to ważny element życia, dlatego też należy bezwzględnie dbać o nasze libido. Dla dobra nas samych, jak i naszego związku. Wszak, doznania seksualne mają wpływ na nasze samopoczucie i radość.

Niestety, walka o poprawę poziomu libido bywa bardzo trudna. Nie mniej jednak, medycyna cały czas pracuje nad skutecznymi rozwiązaniami, które pozwalają wyeliminować problemy związanie z brakiem ochoty na seks.

Jednym z produktów, który ostatnimi czasy cieszy się sporą popularnością jest Femin Plus. To środek, który działa kompleksowo i w sposób naturalny stymuluje kobiece libido. To jednak nie wszystko! Femin Plus okazuje się również preparatem, który:

 

 • Nawilża pochwę
 •  

 • Przyśpiesza orgazm
 •  

 • Zwiększa doznania seksualne
 •  

 • Zwiększa wrażliwość na dotyk
 •  

   

  Można zatem powiedzieć, że Femin Plus to kompleksowa kuracja dla Pań, które mają problemy ze współżyciem. Produkt ten jest niezwykle wysoko oceniany. Opinie na jego temat mają wyłącznie charakter pozytywny, co pozwala sądzić, że jest naprawdę skuteczny.

  Co ciekawe, Femin Plus to kompozycja naturalnych składników. Oddziałują one na gospodarkę hormonalną, ale są w pełni bezpieczne. Skutki uboczne po zastosowaniu tego preparatu najzwyczajniej w świecie nie występują.

  Więcej informacji na temat działania, efektywności i składu produktu znajdą Państwo na stronie producenta: FeminPlus.pl.

   

  Komentarze