Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Trzymiesięczny ból gardła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zeus80

PostWysłany: Pon Paź 26, 2015 8:16 pm    Temat postu: Trzymiesięczny ból gardła Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, moim problemem jest ból pieczenie gardła od trzech miesięcy. Najpierw leczony byłem przez lekarza rodzinnego, później przez laryngologa 2x wymaz z gardła, bakterii brak. Morfologia, mocz, prześwietlenie płuc,ciśnienie krwi, EKG wszystkie te badania wyszły dobrze.W tamtym tygodniu miałem zrobioną gastroskopię , cały odcinek do żołądka ok, trzy małe nadrzerki na żołądku. Lekarz podejrzewa refluks.Leki jakie stosowałem:Augmentin, trilac, flegamina, nystatyna,płyn do płukania, pecto dril, cipronex, dicoflor, vilcocora-sprey, controloc, entitis, telfexo, debretin, różnego rodzaju tabletki do ssania na ból gardła, teraz tabletki na refluks ale nazwy teraz nie pamiętam. Ogólnie poprawy brak, na początku pieczenie i ból gardła, po półtorej miesiąca osłabienie temperatura 35,2 stopnia, ból serca i płuc przez tydzień,po dwóch miesiącach ból szyji z przodu po obu stronach krtani.Obecnie gardło boli, piecze i odczuwam ten ból szyji..Pod koniec tygodnia idę znowu do lekarza rodzinnego, Proszę o jakieś podpowiedzi co mi może dolegać, jakie leki stosować, Pozdrawia wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: