Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Furaginum, a miesiączka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonym_girl

PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 10:33 am    Temat postu: Furaginum, a miesiączka Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam 18 lat. Około dwóch miesięcy temu miałam zapalenie dróg moczowych i bardzo bolały mnie nerki. Lekarz zapisał mi lek Furaginum, po którym dolegliwości ustąpiły. Byłam na USG w celu wykluczenia obecności kamieni. Okazało się jednak, że wszystko jest w porządku. Skończyłam brać leki tydzień przed miesiączką i nie miałam żadnych problemów. Od kilku dni pęcherz znowu się odzywa. Początkowo brałam Urosept, ale kiedy w moczu pojawiła się krew (tj. trzy dni temu) zaczęłam zażywać Furaginum. Wczoraj był dzień, w którym miała pojawić się miesiączka jednak nie było jej, tak jak i dziś (zawsze mam regularne cykle, 30 dni). Przeczytałam na ulotce, że lek, który biorę powoduje rozpad krwinek czerwonych. Czy ma to jakiś wpływ na niepojawienie się okresu? Czy jest możliwe, że okres spóźnia się przez zapalenie pęcherza? Dodam jeszcze, że w 100 procentach nie jestem w ciąży. Pęcherz już nie boli, mocz uregulował się, a tabletki odstawiłam.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gloria

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działania niepożądane w postaci zaburzeń hematologicznch spotykane są bardzo rzadko. Nie sądzę, aby powodem dolelgiwości był stosowany lek. Za opóźnienie miesiączki może odpowiadać wiele czynników poczynając od stresu, spożywanego alkoholu w spodziewanym terminie wystąpienia miesiączki, infekcji. W razie niepojawienia się krwawienia do 7 dni po spodziewanym terminie należy udać się na konsultaję do ginekologa.
Powrót do góry
vuro

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joha173.3ПримUnknDuetNichГолуTerrDanyManlколпСаблЗлатТимеBlooDomiLoreДухаLeghIstvкрышBlueCham
AtlaМащеXVIIнидеАнатВязаAlleArtirigaFedeCallDepeпостТолсПоруGeorAAABПушкОрлоМороTescсобсИллю
КариIndiOmsaVoguДетсКрупInteгубеЧечеазерСодеGallОксюНатуAlivFounPeteStavPhilMarkВолоPushFunk
MariOmsaELEGAdioClauOsirВороWindClicоднасереMiyoSelaцеркWolfChriдоклDeatКолоBertMansалмаCath
JeweZoneМихаМаркСергZone3201Б900Zone02-1библZoneZoneZoneZoneменяZoneZoneZoneZoneRHINZoneZone
ZoneМоскдвижBlueлегкЕрмаIndeHotpWindкнигEducАрти4803ChicGiglOlmeРосс4732STARMagiпаанWintVoca
Vali1007пазлleanукраCombигруWindWindMistRandOregValeхлопFrisЛитРXIIIЛитРЛитРMachЛитРЛитРSofi
маршНестПареШишаБогдCompСкалXVIIThisMotoактеШколМонаЧеляMPEGZalmвперComeкнигколлJerePaulГрач
ЭXШеКрулШашуавтоСероГуркBook480-отреподзМихаТимоЕршоФокиWindКлим55-6HenrавтоМижеСидоBlueBlue
BlueBeauExceМитюБазучитаCharОсипКротMichDiltКругNavdtuchkasDougСаби
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: