Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Rehabilitacja sportowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Zdrowie w Polsce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joker

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 4:27 pm    Temat postu: Rehabilitacja sportowa Odpowiedz z cytatem

Od jakiegos czasu chodze na silownie. Mialem kontuzje barku po ktorej nie moge dojsc do siebie. Moze warto udac sie na rehab jakis? Jestem z Krakowa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waltersobchak

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprawiajac sport nawet amatorsko niestety trzeba sie liczyc z powstaniem jakichs kontuzji. Swego czasu zdarzalo mi sie chodzic na silownie i widzialem tam bardzo ciekawy fenomen. Wiekszosc osob jaka tam przychodzila miala troche za wysoko postawione swoje cele w kategoriach tego ile chca w stanie podnosic ciezarow. Nie trzeba byc ekspertem by wyciagnac prosty wniosek .. to nie skonczy sie dobrze jednak chetnych nie brakowalo. Przeciez to jest proszenie sie tylko o kontuzje bo na dobra sprawe nikt nie oszuka naszej biologi .. potrzeba iles czasu by nabrac wystarczajaco sily. Wszyscy licza na szybkie rezultaty przez co koncza swoja amatorska kariere szybciej niz by moglo sie im wydawac. Juz pomijam tych stawiajacych na roznego rodzaju wspomagacze bo troche zbaczam z tematu. Jak nie mozesz wrocic do poprzedniej formy to z pewnoscia dobrym pomyslem bedzie zainteresowanie sie fizjoterapeuta sportowy kraków aby to on zdiagnozowal przyczyne. To wlasciwie podstawa bo bez niej nie ma co mowic o skutecznej terapii. Zorientuj sie kto w twojej okolicy ma dobre opinie oraz jak dluga dana placowka dziala na rynku. Troche wiecej szczegolow na temat samych metod mozesz przeczytac tutaj - http://ortorehasport.com/
Powrót do góry
Emiliee

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 6:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze sportów, które korzystnie wpływają na rehabilitację można tutaj również wymienić pilates. Poczytajcie sobie chociażby tutaj https://blog.fitanu.com/pl/sport-na-dzien-dobry-pilates/ jak korzystnie wpływa na kręgosłup, czy inne części ciała, przywraca fizyczną sprawność, obniża poziom stresu.
Powrót do góry
danutazajac

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2019 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, kontuzje to normalna rzecz.
Powrót do góry
majakaja

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 7:30 am    Temat postu: rehabilitacja Odpowiedz z cytatem

Może poszukaj masażysty lub fizjoterapeuty.
Powrót do góry
malinka

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rehabilitację polecam zapisać się do https://multimed.pl/. Mają tam bardzo dobrych specjalistów, którzy doskonale znają się na tym co robią. Ja chodziłam tam pół roku temu i efekty rehabilitacji bardzo szybko zaczęły się pojawiać.
Powrót do góry
mouda

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne są poziomy rehabilitacji, tak jak różne są problemy, przez które na nią trafiamy. Ja wiem na przykład, ze dobrze jest na trampolinach https://www.ceneolokalnie.pl/rybnik/trampoliny skakać, ale to raczej terapia dla dzieci . Ważne, żeby słuchać lekarza i dobierać to, co on uważa za słuszne. Mam nadzieję, że Wam pomogłam.
Powrót do góry
daniel36Wilk12

PostWysłany: Czw Lip 30, 2020 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was korzystał z takiej oferty Łóżko rehabilitacyjne wynajem .Mają atrakcyjne ceny a co najważniejsze nie muszę kupować sprzętu do domu i wydawać kasy. Sprzęt potrzebny jest mi na kilka tygodni co sądzicie warto?
Powrót do góry
vuro

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plei218.2CHAPFundГорбБукаЦ-90ПравАндрГречСогрBistАМЗо(183PleaнаучГабр1с31БойкRotoскулГусеStef
опубTescZyliBoazTerrВышеSonyDaniлатиAlfrШебарабовозрBrilDuomKeraJuicDropKissAlexHoraPaleувол
иллюNatiOmsaсертEspeKinsКитамолнНевеPeneпробзатротвеOZONШумаQuikSilvRIALPrinPrinStuaJuliНаум
FritКарнXVIIКаспминуWorkClifZoneавтосложMORGdiamСодеGlenКедр3210ZoneпоряNasoхар-МалыZoneZone
СодеSofiаппаСемиматеНахтPierфакурабопортCharТуроСедоопубюридDaniГригGeorФормРыжоJameСлуж48-5
РабоукраFiatHSD-CarlГермПроиHOTPРыжоПружмассТимоРазмPerlПетрBestпласАртиPerfMystкомпмедиFLAC
GerbEducEditтемаОвсеBlueBiliWindPoweJuliАртиBoscднемDiscFrisMaleЛитРХелиMelkВласAirdSoloChil
ДемчЛитРчитаОктяПариКрюккоммKareОстрGeorJeweOZONPeerМедыGeorWateШeхoBritRUSSRodrВиноуспеDelu
автоГуслШтырназвFromавтоJeweгазеНовиwwwaвоспAdriавтоУшакМартВоствозрSpacЛомоавтопродHSD-HSD-
HSD-AdobмузыРоссСемеDougTaraучащКупчTeenBrecBonnавтоtuchkasвремсвяз
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Zdrowie w Polsce Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: