Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Nowe BMW

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Podziel się swoim doświadczeniem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mouda

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 11:48 am    Temat postu: Nowe BMW Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Jestem niemal pewna, że chcę kupić dla siebie i męża nowe BMW. Te auta od zawsze mi się podobały, a świetnie jest to, jak dobrze wyglądają i jak się prowadzą. Popytałam i znajomi kazali mi pojechać do salonu BMW Bawaria Motors w Gdańsku, bo podobno tam jest najkompetentniej. Który model wy byście kupili do jazdy dziennej? Chętnie poczytam Wasze wskazówki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ezzy23

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również liczę na wskazówki motoryzacyjne naszych forumowiczów jednak bardziej chodzi mi https://www.rooader.pl/ogumienie/strona-1/ czyli profesjonalne dętki. Głownie interesuje mnie który z producentów w tej ofercie jest tym godnym uwagi i czy w przypadku dętek cena idzie w parze z jakością czy nie zawsze droższe znaczy lepsze?
Powrót do góry
hestar

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja trafiłem na stronę firmy https://dufal.pl/o-firmie i widzę, że zajmują się naprawa i usuwaniem wgniecen z karoserii i co mnie zaciekawilo to bez koniecznosci ponownego lakierowania. Chce sie dowiedziec czy warto i przede wszystkim jaką metodą jest to wykonywane, ktoś wie?
Powrót do góry
anius

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że będę kiedyś w Twojej sytuacji. Póki co jedynie myślę o prawku, szukam już szkoły, gdzie mogę zrobić stosowne szkolenie, kurs. I oczywiście badania. Chociaż z tym drugim to już wiem , że tu https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl/kontakt/ warto iść. Koleżanki były i chwaliły za brak kolejek.
Powrót do góry
rakowska

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W różnych salonach byłam zanim się zdecydowałam na zakup samochodu w salonie Porsche Centrum Sopot, ale nie da się ukryć że w tym właśnie salonie dostałam najkorzystniejszą ofertę i zostałam obsłużona jak vip a to się też liczy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Podziel się swoim doświadczeniem Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: