Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
zatkane ucho

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilia_s292

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 9:26 pm    Temat postu: zatkane ucho Odpowiedz z cytatem

Obudziłam się z zatkanym i trochę bolącym uchem.Poszłam do apteki.kupiłam krople.pięć dni używałam ale bez skutku.Poszłam przepłukać.na płukaniu wyleciało tylko trochę woskowiny.Już minął 10 dzień,ucho nie boli ale nie slyszę,tylko szumy.co to moze byc?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dr_agon

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybko postępujący ubytek słuchu to poważny objaw. Nie ma co wróżyć tylko trzeba pilnie iść do laryngologa, żeby zostać zbadanym.
Powrót do góry
Kamex

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na przyszłość kup sobie jakiś dobry preparat do czyszczenia uszu. Ja sama stosuję spray do uszu fonix. Fonix Higiena Uszu jest skutecznym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczania i usuwania zgromadzonej woskowiny. Fonix Higiena Uszu łączy mechaniczne oczyszczanie z bezpieczeństwem i skutecznością naturalnej oliwy z oliwek. Podczas stosowania Fonix Higiena Uszu woskowina rozpuszcza się i stopniowo jest usuwana z ucha dzięki naturalnym mechanizmom oczyszczania ucha. Mechanizm rozpylania Fonix Higiena Uszu zapewnia doskonałe rozproszenie w kanale słuchowym. Fonix Ból Uszu to wyrób medyczny, który w swoim składzie zawiera mieszankę olejków roślinnych znanych z korzystnego działania leczniczego i jest przeznaczony do zapobiegania i łagodzenia typowych problemów z uszami. Fonix Ból Uszu pomaga w przypadku bólu, infekcji, podrażnienia, nagromadzenia woskowiny. Spray przeznaczony jest dla niemowląt powyżej 3 miesiąca życia, dzieci i dorosłych. Dodatkowe informacje znajdziesz pod adresem https://www.fonix.pl/produkty-fonix/
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: